Son Dakika Haberler

GÜLŞAH KIRGÖZ’ÜN LEZZET DOLU BAŞARI HİKAYESİ

GÜLŞAH KIRGÖZ’ÜN LEZZET DOLU BAŞARI HİKAYESİ
Okunma : 383 views Yorum Yap

 

GÜLŞAH KIRGÖZ’ ÜN LEZZET DÜNYASIYLA TANIŞMAYA NE DERSİNİZ? 

 

 

Gülşah Kırgöz

1986 İstanbul doğumluyum. 2006 yılında Trakya üniversitesi gıda Teknikerliği bölümünden mezun oldum. Daha sonra 2007 yılında iş hayatıma özel bir Bankada başladım ve aynı zaman da eğitime de devam edip 2010 yılında işletme Bölümünü bitirdim. 11 yıllık bankacılık hayatım oldu. Evliyim ve Tuğra ve Ömer adında iki oğlum var. İkinci oğlumdan sonra iş hayatıma ara Verdim ve ardından gelen pandemi süreci ile beraber o süreçte herkes gibi mutfakta Fazlaca zaman geçirdim. Yaptıklarımı sosyal medya da paylaştıkça çok güzel geri Dönüşler aldım

                     

Buda beni oldukça heyecanlandırdı. Kendime bir sayfa açmaya karar verdim ve 1,5 yıldır evden bir kadın girişimci olarak sipariş üzerine çalışıyorum. Daha sonra açmış olduğum sayfa da satış yapabileceğim bir ürün belirlemem gerekiyordu. Biraz araştırdım ve içli köfte yapmaya karar verdim. Sonra ki süreç kendiliğinden gelişti. Gelişimimdeki en büyük etken de tavsiyedir. Bu işte en sevdiğim süreçte insanların arayıp x kişisinde ürünlerinizi yedik ve çok beğendik diye geri dönüşle beraber kendi sofraları içinde sipariş vermeleri. Dilden dile evden eve bir şekilde insanlara ulaşmak.

                   

 Ürünlerimi kaliteden, lezzetten, hijyenden asla ödün vermeden hazırlayıp zamanında, eksiksiz, sıcak ve lezzetli olarak müşterilerime karşılıklı olarak belirlediğimiz teslimat yöntemi ile teslim ediyorum. Ne tür yemekler yapıyorum derseniz de Türk yemekleri, sağlıklı ve doğal yemekler diyebilirim. Ürün çeşitliliği olarakta çalışan insanların hayatlarını kurtaran dondurulmuş ürünler en çok tercih edilenler arasında oluyor. Tüm organizasyonlarınıza özel davet sofralarınıza beş çaylarınıza karşılıklı olarak belirlediğimiz menüleri hazırlayıp sizlere sunuyorum. Ürünlerimi kendi evimin mutfağında hazırlıyorum. Bunun tabi ki zorlukları olmuyor değil. Ev hayatınızı ve iş hayatınızı aynı ortamda gerçekleştirmek oldukça zorlayıcı olabiliyor.

               

 Malzeme temin etmek ve üst üste gelen siparişler de çalışma saatlerinizi oldukça uzatabiliyor. Başarınızı neye borçlusunuz derseniz de iyi malzeme, kaliteli hizmet, işini çok sevmek ve çok çalışmak diyebilirim. Bu işte ilk hedefim şuan sınırlı sayıda kişiye hizmet verebiliyorum. Yine aynı çalışma düzenin de sipariş üzerine kişiye özel çalışabileceğim bir işletme sahibi olmak ve ileriye dönükte butik bir otel işletmek en büyük hedefim. Bu işe başladığımda kendime bir slogan belirledim. Evimden, elimden, gönlündem Evimin hijyeni, elimin lezzeti gönlümün güzelliği ile siz değerli müşterilerime hizmet etmeye devam edeceğim. Son olarakta benim gibi evinden çalışmak isteyen ama cesaret edemeyen kadınlarımıza birkaç bir şey söylemek istiyorum. Siz isterseniz yapamacağınız bir şey yok yeter ki isteyin ve çok çalışın gerisi kendiğilinden geliyor. Kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınlar olmamız hepimize güç verecektir.

                 

 

@gulsahinlezzetdunyasi bu instagram adresi ile bize ulaşabilirsiniz..